Motivējošie braucieni

Veidojiet pozitīva uzņēmuma tēlu.
Apbalvojiet lojālos klientus, darbiniekus.
Motivējiet jauniem panākumiem.

Mēs jums palīdzēsim.

Pateicība lojālajiem klientiem un darbiniekiem

Vai jūs vēlaties uzlabot darbinieku sniegumu un ieguldījumu atdevi uzņēmuma attīstībā? Vai jums ir klienti, kurus vēlaties atalgot par viņu lojalitāti un pirkumiem? Motivējošie braucieni ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pateikties lojālajiem klientiem vai darbiniekiem, apbalvot par noteiktu rīcību vai nopelniem, piemēram, pārdošanas mērķu sasniegšanu, uzvaru sacensībās vai konkursā.

Mūsu pieredze

Mūsu komandai ir plaša pieredze dažāda veida motivējošo braucienu organizēšanā: individuālie vai grupas, nelieli vai grandiozi, Latvijas, Baltijas vai pasaules līmenī, aktīvi un piedzīvojumiem pilni, klasiski un izsmalcināti vai saulaini un relaksējoši.  
Mēs organizējam motivējošos braucienus ne tikai Latvijas korporatīvajiem klientiem, bet arī citiem ārzemju uzņēmumiem, piemēram, no Vācijas, Skandināvijas, kas plāno rīkot motivējošās programmas Baltijā. Mūsi klienti ir bankas, apdrošināšanas uzņēmumi, automašīnu ražotāji, farmācijas uzņēmumi un citi.

Kāpēc motivējošie braucieni ir lielisks atalgojums?

Ceļojumos gūtā pieredze sniedz lielāku pievienoto vērtību, nekā to varētu dot materiāla atlīdzība vai dāvana. Motivējošie braucieni ilgāk saglabājas cilvēku atmiņās, tādēļ ir sevišķi svarīgi, lai tie tiktu noorganizēti nevainojamā kvalitātē. Cilvēkiem patīk dalīties ceļojumu pieredzē ar saviem kolēģiem, draugiem un ģimeni. Tas veido pozitīvu uzņēmuma tēlu un parāda rūpes par savu darbinieku labklājību.

Programmas jebkuru individuālu vēlmju realizēšanai

Palīdzēsim izstrādāt motivācijas programmas, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem un atvēlētajam budžetam. Palīdzēsim jums izvēlēties brauciena galamērķi un ceļošanas veidu. Sagatavosim pasākuma programmu un maršrutu. Parūpēsimies par motivējošā brauciena organizēšanu – avio, prāmju un starptautisko autobusu līniju biļešu rezervēšanu, viesnīcas numura rezervēšanu, izklaides programmu izveidi, ēdināšanas un gida pakalpojumu nodrošināšanu. Piedāvājam suvenīru, dāvanu, reprezentācijas un uzskates materiālu dizainu un izgatavošanu.

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums