LATVIA TOURS - VADOŠĀ TŪRISMA AĢENTŪRA AR VAIRĀK KĀ 30 GADU PIEREDZI

Latvia Tours ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kura saviem klientiem piedāvā visus tūrisma pakalpojumus – viesnīcu numuru, gaisa, sauszemes, sliežu un ūdens transporta biļešu rezervēšanu, ceļojuma apdrošināšanas polišu, vīzu noformēšanu, kā arī citus ar ceļošanu saistītus pakalpojumus visā pasaulē.
 
Šobrīd Latvia Tours ir 4 filiāles Latvijā: 2 Rīgā un 2  Latvijas reģionos – Ventspilī un Jēkabpilī.
 
Latvia Tours lepojas ar vairāk kā 30 gadu pieredzi tūrisma nozarē un jau daudzus gadus ieņem vienu no vadošajām vietām Darījumu braucienu organizēšanas segmentā, tādējādi nodrošinot augsta līmeņa apkalpošanu ikvienam no vairāk nekā 350 korporatīvajiem klientiem, kā privātā sektora uzņēmumiem, tā arī valsts iestādēm.
 
Latvia Tours grupas uzņēmums Con-ex,  kas veic ārzemju tūristu apkalpošanu, ir plaši atpazīstams zīmols Latvijā un ārzemēs un zināms arī kā profesionāls kongresu, konferenču, semināru un motivējošo programmu rīkotājs Baltijas valstīs.
 
Dalība starptautiskās un Latvijas tūrisma nozares profesionāļu asociācijās - IATA, ALTA, ICCA, LIVE RIGA/MEET RIGA un citās, apliecina Latvia Tours uzticamību un profesionālo piederību.
 

                                  

Licences Nr. T-2019-137

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
T: 67085087 / 26391267
E: info@bplus.lv
Par mums