Korporatīvie pasākumi

Ļaujieties svētkiem un esiet bez rūpēm

Pasākuma vadība

Neskatoties uz pasākuma organizēšanas sarežģītības pakāpi un mērogu, mēs varam lepoties ar lieliskiem rezultātiem un atsauksmēm.  Pateicoties plašai piegādātāju datu bāzei, varam nodrošināt daudzveidīgas izklaides iespējas.  Ar personisku attieksmi, pievēršot uzmanību katram sīkumam, mēs parūpēsimies, lai saviesīgas vakariņas, koncerts, pieņemšana vai cita veida pasākums izdotos nevainojamā kvalitātē.

Kvalitāte un precizitāte

Mēs parūpēsimies, lai pasākuma darbība tiktu pārvaldīta līdz sīkākajai niansei. Kas ir ļoti būtiski, rīkojot korporatīvos pasākumus, konferences un kongresus. Varam lepoties ar plašu pieredzi, strādājot ar mūsdienīgākajām pasākumu organizēšanas tehnoloģijām. Mēs izstrādājam pasākumiem un konferencēm domātas mājas lapas, reģistrāciju on-line režīmā, izgatavojam vārdu nozīmītes, suvenīrus utt.

Pasākums apvienojumā ar ceļojumu

Tā kā esam viena no lielākajām tūrisma aģentūrām Latvijā, spējam veiksmīgi apvienot pasākuma vadību ar ceļošanu. Ja jūs plānojat organizēt pasākumus ārpus Latvijas robežām vai esat uzaicinājuši ārzemju viesus uz Latviju, tad mēs parūpēsimies par ceļojuma organizēšanu biļešu, viesnīcas numuru rezervēšanu, transfēriem un citiem ar ceļošanu saistītiem pasākumiem.

Baltija no interesantākā skatu punkta

Mums ir ilga, daudzveidīga un sekmīga pieredze ļoti dažādu pasākumu organizēšanā ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Pateicoties šīm zināšanām, spējam piedāvāt interesantākās apskates vietas, labākās naktsmītnes un iecienītākās ēdināšanas iestādes. Mūsu komandai ir padziļinātas zināšanas par Latvijas, Lietuvas un Igaunijas muzejiem, izklaides pasākumiem, degustācijām, labākajām viesnīcām utt. Šīs zināšanas lieti noderēs jūsu plānotajam pasākumam.

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums