Kongresi & konferences

Iespaidīga pieredze un profesionāla pieeja

Sākot no maza līdz milzīgam pasākumam
Neskatoties uz dalībnieku skaitu, konferences, kongresa vai neliela semināra rīkošana patērē milzum daudz laika un enerģijas.  Šādu pasākumu rīkošanai ir nepieciešama pieredze un profesionāla pieeja. Latvia Tours Pasākumu un Konferenču organizēšanas nodaļai ir iespaidīga pieredze konferenču un kongresu rīkošanā gan Latvijā, gan Baltijā, gan starptautiskā mērogā. Mēs esam organizējuši kongresu, uzņemot 1100 delegātus. Tāpat arī esam lepni par tādu starptautiski atpazīstamu pasākumu organizēšanu kā Eirovīzijas dziesmu konkurss 2003. gadā ar 4 000 dalībniekiem un 2006. gada Pasaules Hokeja čempionāts ar 8 000 dalībniekiem. Mēs esam arī rīkojuši tādu augstas drošības pasākumu kā NATO samitu 2006. gadā ar 4 000 apmeklētājiem. Esam lietpratēji nelielu semināru un kongresu (sākot no 20 dalībniekiem) rīkošanā.
 
Baltijas valstīs

Con-Ex sniedz pakalpojumus visās Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mēs piedāvājam plašu datubāzi pasākuma norises vietas izvēlei, kas būtu piemērota jebkura veida konferencei, kongresam un semināram Baltijas valstīs.

Eksperti konferenču, kongresu, semināru un korporatīvo pasākumu organizēšanā:

Norises vietas izvēle un sagatavošana
Izstāžu rīkošana un norises kārtības uzraudzīšana
Online reģistrācija un delegācijas uzņemšana

Norises vietas izvēle un sagatavošana

Mēs piedāvājam plašu datubāzi pasākuma norises vietas izvēlei, kas piemērota jebkura veida konferencei, kongresam un semināram Baltijas valstīs. Mēs parūpēsimies, lai viss noritētu atbilstoši jūsu vēlmēm, ieskaitot tehniskos jautājumus, aprīkojuma un ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu, iekļaujoties jūsu noteiktajā budžetā.

Izstāžu rīkošana un norises kārtības uzraudzīšana

Pateicoties iespaidīgai pieredzei konferenču un kongresu rīkošanā gan Latvijā, gan Baltijā, gan starptautiskā mērogā, varam apliecināt, ka mūsu komanda nodrošinās kvalitatīvu klientu apkalpošanu un loģistikas vadību.

Online reģistrācija un delegācijas uzņemšana

Mēs parūpēsimies par jūsu viesiem un delegāciju, nodrošinot ērtu un ātru reģistrācijas procesu.

Reģistrācijas un delegātu uzņemšanas pakalpojumi ietver :
  • online reģistrāciju un rezervēšanas pakalpojumus;
  • atskaišu sagatavošanu;
  • ar pasākumu saistīto finanšu administrēšanu;
  • kvalificēta un pieredzējušu personāla nodrošināšanu.
Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums