VIESU UZŅEMŠANA BALTIJĀ

Piedāvājam par 15-35% zemākas cenas viesnīcām un semināru telpām

Uzņemot ārzemju viesus Latvijā vai Baltijā, aktualizējas jautājums par naktsmītņu, kultūras, izklaižu programmu, gidu, tulku, lidostas transfēru rezervēšanu vai semināru telpām? Atstājiet to visu mūsu ziņā!

Con-ex darbojas kā viena no vadošajām ienākošā tūrisma kompānijām Baltijā un ir daļa no Latvia Tours Group uzņēmumu grupas. Con-Ex sniedz pakalpojumus visās trijās Baltijas valstīs, uz mūsu pakalpojumu kvalitāti var paļauties, un tieši tas mums ļāvis iekarot vadošās pozīcijas. Mēs esam pārliecināti, ka panākumu pamatā ir mūsu ceļojumu konsultantu spēja iedvest ārzemju viesos pārliecību, ka mēs spējam parādīt,  cik skaista un daudzveidīga ir Baltijas valstu daba, vēsture un tās cilvēki, cik daudz ir interesantu vietu.

Latvia Tours piedāvā plašu viesnīcu datubāzi Baltijas valstīs. Ilglaicīgie līgumi ar piegādātājiem ļauj mums iepirkt pakalpojumus par zemākajām cenām. Piemēram, Latvia Tours piedāvātās cenas viesnīcām, semināru telpām Baltijā bieži vien ir par 15-35% zemākas nekā publiski pieejamās cenas.
Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums