PIEREDZE UN STABILITĀTE

                                                  Travelife Logo

STARPTAUTISKAIS TĪKLS
Latvia Tours ir Radius Travel globālā ceļojumu aģentūru tīkla pārstāvniecība Latvijā, garantējot konkurētspējīgas cenas, augstas kvalitātes ceļojumu pakalpojumus un drošību.


PLAŠS PAKALPOJUMU KLĀSTS
KVALITĀTĪVA, ĒRTA UN ĀTRA APKALPOŠANA

IZDEVĪGUMS

JAUNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS
Fokuss uz jaunāko tehnoloģiju ieviešanu un izmantošanu:
 
MŪSU KLIENTI
Latvia Tours pakalpojumus izmanto 30% no Dienas Bizness TOP 500  uzņēmumu. Esošie klienti ir atzinuši, ka, strādājot ar Latvia Tours, darījumu braucienu organizēšana ir ērta un izmaksas ir ievērojami samazinājušās.

Mēs iesakām SIA "Latvia Tours" kā profesionālu tūrisma aģentūru, ar plašu pieredzi darījumu braucienu organizēšanā. Aģentūras komanda ir profesionāla, kompetenta un precīza, ko mēs augstu novērtējām mūsu sadarbībā. Nosūtot informāciju par iecerēto brauciena laiku un vietu, operatīvi saņemam informāciju par lētākajiem un izdevīgākajiem piedāvājumiem biļešu iegādei un viesnīcu rezervēšanai. SIA ''Latvia Tours'' konsultants savlaicīgi informē par jebkādām izmaiņam kā pirms ceļojuma, tā arī ceļojuma laikā, kā arī palīdz rast labāko risinājumu, ja radušas korekcijas darba braucienu plānošanā, piemēram, paredzētais lidojums kavējas vai jāmaina jau iepriekš iegādātās biļetes.
A/S "Dobeles dzirnavnieks''

Piecpadsmit gadu nepārtrauktas veiksmīgas sadarbības periodā esam ikdienā pārliecinājušies par tūrisma aģentūras "Latvia Tours" efektīvu pakalpojumu sniegšanu - pielāgojoties AS "Grindeks" vajadzībām un vērtībām, piedāvājot kvalitatīvu un drošu servisu un saglabājot konkurētspējīgu pozīciju dažādās tirgus situācijās. ''Latvia Tours'' konsultanti ir profesionāli, kompetenti un atsaucīgi, vienmēr operatīvi reaģē uz mūsu prasībām gan ikdienas sadarbības ietvaros, gan ārkārtas situācijās, kad mūsu vai tiešo pakalpojumu sniedzēju dēļ ir radušās dažādas izmaiņas vai tiek veikti steidzami pasūtījumi. Esam gandarīti par esošo sadarbību un rekomendējam pilna servisa ceļojumu aģentūru.
A/S "Grindeks''

Mēs pozitīvi vērtējam līdzšinējo sadarbību ar “Latvia Tours”.  Īpaši gribas uzteikt uzņēmuma atsaucīgos darbiniekus, kuri ne tikai rūpīgi veic savu darbu, bet arī ir labi un laipni padomdevēji sarežģītās situācijās un konsultē izdevīgāko braucienu izvēlē, respektējot “Swedbank” vajadzības. Mēs atzinīgi novērtējam tūrisma aģentūru “Latvia Tours” kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri, uz kuru var paļauties.

Mums ir prieks sadarboties ar tik profesionālu komandu kā “Latvia Tours”!
"Swedbank" AS

Latvia Tours pakalpojumus izmantojam regulāri un ar katru gadu arvien vairāk. Uzņēmuma korporatīvo klientu konsultantes, kas ar mums sadarbojas, ir zinošas, uzticamas un paredzējušas savā sfērā. Par spīti tam, ka mūsu uzņēmuma vide ir internacionāla un ārkārtīgi dinamiska, Latvia Tours konsultantes spēj palīdzēt pat vissteidzamākajās situācijās, ar ko darbinieki saskaras ceļojot vai plānojot komandējumus.
Īpaši vēlamies izcelt ātru reaģēšanu uz mūsu lūgumiem vai jautājumiem, kas Cytec Solvay group darba vidē ir būtiski. Zinām, ka uz Latvia Tours varam paļauties.
Solvay Business Services Latvia
Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums