24/7 ATBALSTS DARĪJUMU BRAUCIENU LAIKĀ
 
Lai padarītu Jūsu darījuma braucienus vēl komfortablākus un vieglāk organizējamus, Latvia Tours piedāvā 24h palīdzības dienestu. Mūsu atbalsta dienests Jums palīdzēs atrisināt jebkuru jautājumu vai problēmu, piemēram, atcelta avioreisa gadījumā, vai, ja radušās problēmas pie reģistrēšanās viesnīcā, vai, ja vēlaties uzzināt savas tiesības steidzamā problēmsituācijā, vai jāizdara pēdējā brīža rezervācija, jāveic izmaiņas vai jāiegādājas papildu pakalpojumi ārpus ierastās darba laika.
Sadarbojoties ar Latvia Tours, kvalificētu speciālistu konsultācijas Jums būs pieejamas 24 stundas diennaktī.


Klientu atsauksmes:

Vēlamies izteikt pateicību 24h Latvia Tours komandai par atbalstu un palīdzību 7. un 8. aprīlī, kad mēs bijām Stokholmā. Pēc teroristu uzbrukuma Stokholmas sabiedriskais transports bija apturēts, un mums nebija iespējams nokļūt lidostā uz rezervēto reisu. Latvia Tours 24h komanda sniedza nepieciešamo atbalstu un palīdzību – sameklēja viesnīcu netālu no vietas, kur mēs atradāmies (turklāt vadoties no aptuvena vietas apraksta, nevis konkrētām koordinātām), rezervēja lidmašīnu nākamajai dienai, palīdzēja veikt reģistrāciju lidojumam, turklāt to visu veicot ārpus darba laika, ar pozitīvu attieksmi un uzmundrinot mūs stresa situācijā. Liels paldies Latvia Tours par tik profesionālu un vienlaicīgi dziļi cilvēcīgu attieksmi.
 
~~~

Es vēlētos izteikt personīgu pateicību Latvia tours diennakts atbalsta komandai, kura naktī uz pirmdienu palīdzēja operatīvi atrisināt radušās problēmas.Vēlreiz paldies par neatlaidību!

Mūsu uzņēmums atzinīgi novērtē SIA “Latvia Tours” piedāvāto 24 stundu palīdzības telefona un e-pasta darbību, kas ļauj arī darījuma brauciena laikā gan atbildīgajam darbiniekam, gan pašam ceļotājam ātri un ērti risināt radušās problēmas. 
~~~
As one big plus I can mention 24/7 service offered to corporate clients as in business life feeling of caring 24/7 is very important - you never know what can happen and with this phone line and agent being available guest gets additional safety feeling. So, to finalise - wishing Latvia Tours to keep the same high level in clients service and "we can" attitude!
Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums