SAMAZINIET IZMAKSAS LĪDZ PAT 20 %

Pirmkārt, mēs aktīvi strādājam, lai samazinātu tādas tiešās izmaksas kā maksa par aviobiļetēm, viesnīcām un citiem tūrisma pakalpojumiem.

Otrkārt, mēs kontrolējam arī netiešās darījumu braucienu izmaksas, kas rodas darījumu brauciena organizēšanas procesā.

Pētījumi pierāda, ka 97 % no darījumu braucienu izmaksām veido pakalpojumu piegādātāju izmaksas, t.i. konkrētu ceļojumu pakalpojumu iepirkšana (aviobiļetes, viesnīcas u.tml.), un tikai 3 % no visām izmaksām ir pakalpojumu maksa tūrisma aģentūrai par darījumu braucienu apkalpošanu. Tāpēc ir svarīgi samazināt izmaksas tieši pakalpojumu iepirkšanas jomā.

Izdevīgas cenas un sadarbības nosacījumi

Kā tūrisma tirgus līderis,  Latvia Tours var piedāvāt izdevīgas cenas un apjoma atlaides no daudziem pakalpojumu sniedzējiem: viesnīcām, lidsabiedrībām, apdrošināšanas kompānijām, auto nomas kompānijām u.tml.
Latvia Tours ir noslēgti līgumi ar lielākajiem viesnīcu pakalpojumu piegādātājiem pasaulē un viesnīcu piedāvājumu sagatavošanai tiek izmantotas dažādas viesnīcu rezervēšanas sistēmas, kas ļauj atrast klientiem  visizdevīgāko piedāvājumu.
Aviobiļešu un viesnīcu konkurētspējīgas cenas un rūpīga datu analīze palīdzēs stabilizēt un samazināt jūsu izmaksas.

Dalība korporatīvās lojalitātes programmās

Piedaloties šajās korporatīvajās programmās, Jums būs iespēja uzkrāt bonusa punktus par visu uzņēmuma apmaksāto darbinieku, partneru vai klientu lidojumiem, kurus vēlāk varēsiet apmainīt pret brīvbiļetēm, paaugstināt servisa līmeni lidojuma laikā vai saņemt atlaides ar elastīgiem noteikumiem uzreiz pēc reģistrēšanās šajās programmās.
Dalība korporatīvās lojalitātes programmas neuzliek nekādas saistības, bet nodrošina papildus ieguvumus uzņēmumam un tā darbiniekiem.

Tehnoloģijas

Latvia Tours piedāvā modernus risinājumus darījumu braucienu organizēšanai ar mērķi samazināt izdevumus, celt ceļošanas kvalitāti, kontrolēt braucienu rezervēšanas un norises procesus.

Laicīga un precīza informācija

Latvia Tours komanda rūpējas par to, lai jūs būtu informēti par jaunākajām pakalpojumu piegādātāju sniegtajām iespējām un pieejamām atlaidēm un akcijām.

Darījumu braucienu politika

Latvia Tours palīdzēs izstrādāt, ieviest un ievērot jūsu uzņēmuma darījumu braucienu politiku. Tas dos iespēju ievērojami samazināt izmaksas un sakārtot procesus. Latvia Tours konsultanti nodrošinās darījumu braucienu politikas noteikumu integrāciju jūsu uzņēmumā. Noteiktās politikā vadlīnijas un noteikumi tiks rūpīgi ievēroti pakalpojumu rezervēšanas procesā. Ieviešot politiku, kura apvieno ietaupījumus ar ceļotāja komfortu, ērtībām un drošību, uzņēmumi var efektīvāk kontrolēt izdevumus.

Apmācības un pieredzes apmaiņa

Ja klients vēlas izmantot vienu no piedāvātajiem tiešsaistes risinājumiem, Latvia Tours speciālisti veic apmācību klientu darbiniekiem, kā arī palīdz atrast kompānijas vajadzībām visizdevīgākos risinājumus - definēt pakalpojumu klašu kategorijas, ar ko tās atšķiras, kādi papildus pakalpojumi ir pieejami, kā arī saņemt īpašus nosacījumus vai atlaides.

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums