ĒRTA UN ĀTRA APKALPOŠANA 24/7

Uzticiet darījumu braucienu organizēšanas
jautājumus profesionāļiem

Efektīva, ātra un droša apkalpošana

Latvia Tours pamatā ir vienota izpratne gan par klientu apkalpošanas jautājumiem, gan par savstarpējo komunikāciju. Mēs strādājam, īstenojot Latvia Tours klientu apkalpošanas standartu un ievērojot Latvia Tours vērtības:
                               KVALITĀTE
                             STABILITĀTE
                              ZINĀŠANAS
                               ATBILDĪBA
                                ĀTRUMS
                             PIEEJAMĪBA

Augsti kvalificēti speciālisti

Latvia Tours uzņēmuma lielākā vērtība ir augsti kvalificēts personāls, kas spēj operatīvi atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Korporatīvo klientu konsultantu vidējā darba pieredze tūrisma nozarē ir 7 gadi. Mūsu konsultanti regulāri piedalās apmācībās un kvalifikācijas novērtēšanās, nepārtraukti pilnveido savas profesionālās prasmes un zināšanas, dodas kvalifikācijas celšanas izbraukumos, kas ļauj jebkurā laikā un vietā nodrošināt visaugstākā līmeņa apkalpošanu un apmierināt aizvien pieaugošās klientu prasības šajā jomā.

24/7 pieejamība

Latvia Tours darījumu braucienu organizēšanas programma piedāvā 24/7 telefona un e-pasta atbalstu, kas ļaus Jums justies droši pat vistālākajā vietā uz zemeslodes. Ātra un ērta savienojamība dos iespēju mainīt maršrutus, rezervēt jaunas iespējas pat ceļojot.

Riska novēršana

Latvia Tours saviem klientiem piedāvā informāciju par ceļošanas drošību, nodrošina laicīgu informāciju par riska situācijām, lai tās novērstu jau rašanās stadijā, kā arī ārkārtas situācijā sniedz iespēju aktīvi risināt radušos problēmu.
Latvia Tours piedāvā kvalitatīvus un drošus pakalpojumus, uzturot līgumattiecības un pastāvīgi atlasot labākos un uzticamākos pakalpojumu sniedzējus visā pasaulē.

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
+371 26391267
latviatours@latviatours.lv
Par mums