LATVIA TOURS - VADOŠĀ TŪRISMA AĢENTŪRA AR VAIRĀK KĀ 25 GADU PIEREDZI

Latvia Tours ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kura saviem klientiem piedāvā visus tūrisma pakalpojumus – viesnīcu numuru, gaisa, sauszemes, sliežu un ūdens transporta biļešu rezervēšanu, ceļojuma apdrošināšanas polišu, vīzu noformēšanu, kā arī citus ar ceļošanu saistītus pakalpojumus visā pasaulē.
 
Šobrīd Latvia Tours ir 6 filiāles Latvijā: 3 Rīgā, un 3  Latvijas reģionos – Ventspilī, Liepājā, Jēkabpilī, kā arī filiāle Igaunijā, Tallinā.
 
Latvia Tours lepojas ar vairāk kā 25 gadu pieredzi tūrisma nozarē un jau daudzus gadus ieņem vienu no vadošajām vietām Darījumu braucienu organizēšanas segmentā, tādējādi nodrošinot augsta līmeņa apkalpošanu ikvienam no vairāk nekā 350 korporatīvajiem klientiem, kā privātā sektora uzņēmumiem, tā arī valsts iestādēm.
 
Kopš darbības pirmsākumiem 1992. gadā Latvia Tours ir American Express Global Business Travel oficiālais pārstāvis Latvijā. American Express Global Business Travel ir viena no pasaulē lielākajām darījumu braucienu apkalpošanas kompānijām, tās zīmols ar 150 gadu vēsturi ir pielīdzināms ceļojumu pakalpojumu kvalitātes zīmei. Pateicoties American Express Global Business Travel tīkla iepirkumu apjomiem, Latvia Tours saviem klientiem var piedāvāt izdevīgas cenas gan avio lidojumiem, gan viesnīcām, kā arī, pateicoties pārstāvniecību lielajam pārklājumam, Latvia Tours klienti var saņemt augstas kvalitātes pakalpojumus visā pasaulē.
 
Latvia Tours grupas uzņēmums Con-ex,  kas veic ārzemju tūristu apkalpošanu, ir plaši atpazīstams zīmols Latvijā un ārzemēs un zināms arī kā profesionāls kongresu, konferenču, semināru un motivējošo programmu rīkotājs Baltijas valstīs.
 
Dalība starptautiskās un Latvijas tūrisma nozares profesionāļu asociācijās - IATA, ALTA, ICCA, LIVE RIGA/MEET RIGA un citās, apliecina Latvia Tours uzticamību un profesionālo piederību.

                                              

TATO # TATO-2010-56

Vēlaties uzzināt vairāk?
Sazinieties ar mums
T: 67085087 / 26391267
E: info@bplus.lv
Par mums